Ubytovacie zariadenie s bytom

Ubytovacie zariadenie s bytom

253.000,- €

Štát: Slovensko
Okres: Nové Zámky
Mesto: Podhájska
Ulica: Železničná

Vlastníctvo: osobné
Druh: Budova
Typ: predaj - exkluzívne


Exkluzívne vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkam na predaj ubytovacie zariadenie s bytom v tesnej blízkosti Thermalparku, železničnej a autobusovej zastávky. Zariadenie bolo skolaudované v roku 2005. Stojí na pozemku s rozlohou 719m2. Disponuje veľkým parkoviskom. Na stavbu boli použité tehla, plastové okná a dvere, strešná krytina šindel + onduline + plechová krytina. Na pozemku sa nachádza tiež altán s pecou na grilovanie. Ohrev vody je zabezpečený elektrinou, kúrenie drevom. Momentálne je byt rozdelený na apartmány a prenajímaný. Jeden z apartmánov momentálne slúži na účely spoločnej kuchyne. Je možná aj varianta kúpy bez bytu (163 000,-€), prípadne samostatné apartmánové jednotky (3 lôžková 34 500,-€ - 18,95
m2, 2 lôžková 31 500,-€ - 18,93m2). Svojim technicko-stavebným prevedením vrámci, ktorého je v strede komplexu šachta s inštaláciami, je možné kedykoľvek napr. pridať do izieb minikuchynky.
Obec Podhájska je známa a obľúbená turistická destinácia vďaka Thermalparku s vodou s liečivými účinkami. Od BA je vzdialená 132 km, od BB 120 km, od NR 39 km, od KE 357, od ZA 233, od TN 162 km.

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

Vlastníctvoosobné
Statusaktívne
Vodaverejný vodovod
Plynnie
Vykurovanievlastné - pevné palivo
Parkovanievlastné vyhradené
Postavené ztehla
Zariadeniezariadený
Oknáplastové

Ďalšie fotografie nehnuteľnosti